Aktuálníletáky.cz   

Siko koupelny katalog 2013 / 2014 : Siko koupelny - katalog 2013/2014

Platnost od 4.4. do 31.3.


Siko koupelny - katalog 2013/2014 - strana 394










     

Siko koupelny - katalog 2013/2014 - strana 394

Prodejny | Bližší informace vám rádi poskytneme na www.siko.cz nebo na bezplatné lince 800 11 44 44 tel: 232 006 111 zlicin@siko.cz Praha - Černý Most tel: 281 040 404 praha@siko.cz V Oblouku 800 Po-Pá 10:00-21:00, So-Ne 9:00-21:00 Pražský okruh Prah a Obchodní ecká Chlum ý Most okruh Pražský Čern 99 R1 E65 E55 D2 Praha 5 tel: 543 420 470 brno2@siko.cz centr um Skandinávská 8 (u IKEA) Po-Pá 10:00-20:00, So-Ne 9:00-20:00 Brno - Židenice tel: 267 990 241 pruhonice@siko.cz OC Spektrum D1 *OUTLET 50 Brno - Avion Shopping Park V Oblou ku D1 EXIT 6 Průhonice centrum 4 Praha - Průhonice vská Skorko ovská Rozvad ka spoj D5 3 Skorkovská 1310 (u Makra) Po-Ne 9:00-21:00 M ak ra 2 Helsinská 1 Po-Ne 9:00-21:00 U Praha - Zličín Uh řín ěv esk á 1 Br no 30 6 Nezamyslova 26 tel: 548 530 303 Po-Pá 8:00-18:00, So 9:00-13:00, Ne 13:30-17:00 brno@siko.cz Plzeň - OC Olympia Písecká 8 (OC Olympia) Po-Ne 8:00-20:00 tel: 377 454 000 info@sikoplzen.cz 42 ouc Olom D5 Bratislava Svratka D1 180 R50 90 7 8 Studentská 52 Po-Pá 7:00-19:00, So 8:00-13:00 tel: 378 229 110 travnickova@sikocb.cz České Budějovice Opatovice nad Labem Pardubická 352 Po-Ne 9:00-20:00 tel: 466 799 555 opatovice@siko.cz Písek, Strakonice, Č. Krumlov Plzeň aje S kr HZ ého sk eň Plz Studentská Kooperativa arena tel: 387 901 110 info@sikocb.cz od 05/2013 90 9 Strakonická 2646 Po-Pá 7:00-19:00, So-Ne 8:00-18:00 3 od 05/201 ská Krašov vská Úněšo yslová Prům Košutka zóna 20 *OUTLET 20 Plzeň - Studentská E49 180 430 Karlovarská Zahradní Humpolecké strojírny Humpolec a.s. *OUTLET od 07/2013 50 30 10 Humpolec Pražská 489 tel: 565 537 270 Po-Pá 8:00-17:00, So 8:30-12:00, Ne 13:30-17:00 humpolec@siko.cz 11 Třinec Třinec - Oldřichovice 169 tel: 591 007 900 Po-Pá 8:00-17:00, So 8:30-12:00, Ne 13:30-17:00 trinec@siko.cz od 06/2013 50 12 Ostrava - Zábřeh Výškovická, U Studia 3143 tel: 596 623 288 Po-Pá 8:00-19:00, So 9:00-18:00, Ne 10:00-18:00 ostrava@siko.cz um centr ská Praž Želiv 129 ní ruž Ok 129 od 06/2013 13 Zlín - Malenovice Tř. 3. května 1205, Centro II (vedle Tesco) Po-Ne 9:00-19:30 tel: 577 120 202 zlin@siko.cz 14 Olomouc Kafkova 37 (nákupní zóna Haná) Po-Ne 9:00-19:30 a lov av .P I. P od 05/2013 35 tel: 585 700 799 olomouc@siko.cz Hran iční 15 Čimelice Čimelice 330, centrální sklad tel: 382 905 173 Po-Pá 8:00-17:30, So 8:30-16:00, Ne 13:30-17:30 cimelice@siko.cz centru m 18 8 va fko Ka 49 Brno 4 R46 Brněnská 50 90 16 Teplice Dubská 3265 tel: 417 539 110 Po-Pá 8:00-19:00, So 8:00-16:00, Ne 9:00-17:00 teplice@siko.cz 17 Liberec Sousedská 626 (u Globusu) Po-Ne 9:00-19:00 tel: 481 001 050 liberec@siko.cz *OUTLET od 06/2013 50 18 Jihlava Brněnská 76/5482 (u TESCO) Po-Ne 9:00-19:00 E55 8 tel: 561 003 999 jihlava@siko.cz 602 35 Ša to vs ká um centr 413 Kuchyňské studio Osla vansk á 22 21 Kralice nad Oslavou Kralice nad Oslavou 289 tel: 568 643 662 Po-Pá 8:00-17:00, So 8:30-12:00, Ne 13:30-17:00 kralice@siko.cz 392 y 152 ink Hl lní Moravské Do Bránice 15 od 22.4./2013 LUX Rozšířená luxusní nabídka Rozšířená nabídka pro náročné Grafické návrhy koupelen Grafické návrhy koupelen V. Bíteš Jin oš Tře ov bíč sk ská á Náměšť nad Oslavou Moravský Krumlov Hatě Vídeň od 22.4./2013 Brno 394 tel: 546 452 983 ivancice@siko.cz á Mřenkov h ýc lsk ů ke ník Du jov bo Dyje Na Brněnce tel: 515 221 680 znojmo@siko.cz 393 E59 38 30 *OUTLET 32 20 Ivančice Oslavanská 25 Po-Pá 7:00-17:00, So 8:00-11:00 Nádraž ní 30 19 Znojmo Dukelských bojovníků 160 Po-Pá 8:00-17:00, So 8:00-12:00 15 e Lhotic Horní Brněnská Mohelno Brno od 06/2013 Realizace koupelen - pokládka a montáž Kuchyňské studio 23