Aktuálníletáky.cz   

Siko koupelny katalog : Koupelny 2014/2015

Platnost od 1.4.2014 do 31.3.2015


Koupelny 2014/2015 - strana 414










     

Koupelny 2014/2015 - strana 414

Prodejny | Bližší informace vám rádi poskytneme na www.siko.cz nebo na bezplatné lince 800 11 44 44 Praha - Černý Most tel: 281 040 404 praha@siko.cz Prah a EXIT 6 Průhonice Černý centrum okruh Pražský ecká Chlum D5 Most 99 R1 E65 E55 centr um Svratka D2 5 tel: 543 420 470 brno2@siko.cz D1 *OUTLET 50 Brno - Avion Shopping Park Praha Obchodní D1 vská Skorko Skandinávská 8 (u IKEA) Po-Pá 10:00-20:00, So-Ne 9:00-20:00 Praha - Průhonice V Oblouku 800 Po-Pá 10:00-20:00, So-Ne 9:00-20:00 Zličín á adovsk Rozvsp ojka 4 3 Skorkovská 1310 (u Makra) Po-Ne 9:00-21:00 V Oblou ku Pražský okruh tel: 232 006 111 zlicin@siko.cz Brno - Židenice tel: 267 990 241 pruhonice@siko.cz M ak ra 2 Helsinská 1 Po-Ne 9:00-21:00 U Praha - Zličín Uh řín ěv esk á 1 Br no 30 6 Nezamyslova 26 tel: 548 530 303 Po-Pá 8:00-18:00, So 9:00-13:00, Ne 13:30-17:00 brno@siko.cz Plzeň - OC Olympia Písecká 8 Po-Ne 9:00-20:00 tel: 377 454 000 info@sikoplzen.cz 42 ouc Olom D5 Bratislava D1 180 R50 90 7 Plzeň - Studentská 8 tel: 378 229 110 studentska@sikocb.cz aje S kr HZ ého sk eň Plz ská Krašov vská Úněšo 20 *OUTLET 20 Studentská 52 Po-Pá 7:00-19:00, So-Ne 8:00-18:00 E49 180 430 Kooperativa arena České Budějovice 90 9 Strakonická 2646 Po-Pá 7:00-19:00, So-Ne 8:00-18:00 tel: 387 901 110 info@sikocb.cz Opatovice nad Labem Pardubická 352 Po-Ne 9:00-20:00 tel: 466 799 555 opatovice@siko.cz Písek, Strakonice, Č. Krumlov Plzeň Studentská Karlovarská *OUTLET 50 30 10 Humpolec Pražská 489 tel: 565 537 270 Po-Pá 8:00-17:00, So 8:30-12:00, Ne 13:30-17:00 humpolec@siko.cz Zahradní Humpolecké strojírny Humpolec a.s. 11 Třinec Třinec - Oldřichovice 169 Po-Pá 8:00-17:00, So 8:30-12:00 50 tel: 591 007 900 trinec@siko.cz 12 Ostrava - Zábřeh Výškovická, U Studia 3143 tel: 596 623 288 Po-Pá 8:00-19:00, So 9:00-18:00, Ne 10:00-18:00 ostrava@siko.cz tel: 585 700 799 olomouc@siko.cz 15 Čimelice Čimelice 330 centrální sklad tel: 382 905 173 Po-Pá 8:00-17:30, So 8:30-16:00, Ne 13:30-17:30 cimelice@siko.cz um centr ská Praž Želiv 129 ní ruž Ok 129 18 13 Zlín - Malenovice Tř. 3. května 1205 OC Centro II (vedle Tesco) tel: 577 120 202 Po-Ne 9:00-19:30 zlin@siko.cz 35 14 Olomouc Kafkova 37 (nákupní zóna Haná) Po-So 9:00-19:00, Ne 10:00-19:00 a lov av .P I. P Hran iční centru m 8 va fko Ka 49 Brno 4 R46 Brněnská 50 90 16 Teplice Dubská 3265 tel: 417 539 110 Po-Pá 8:00-19:00, So 8:00-16:00 , Ne 9:00-17:00 teplice@siko.cz *OUTLET 50 17 Liberec Sousedská 626 (u Globusu) Po-Ne 9:00-19:00 tel: 481 001 050 liberec@siko.cz 18 Jihlava Brněnská 76/5482(u TESCO) Po-Pá 9:30-18:00, So-Ne 9:00-18:00 E55 8 tel: 561 003 999 jihlava@siko.cz 602 35 *OUTLET 32 Brno 394 393 Ša to vs ká 413 30 Kuchyňské studio um centr E59 38 Osla vansk á Moravský Krumlov Hatěeň Víd 15 LUXnabídka Rozšířená pro náročné Grafické návrhy koupelen Rozšířená luxusní nabídka Grafické návrhy koupelen tel: 733 678 121 ivancice@siko.cz á Mřenkov h ýc lsk ů ke ník Du jov bo Dyje Na Brněnce tel: 777 945 491 znojmo@siko.cz 20 Ivančice Oslavanská 25 Po-Pá 7:00-17:00, So 8:00-11:00 22 21 Kralice nad Oslavou Kralice nad Oslavou 289 Po-Pá 8:00-17:00, So 8:30-12:00 392 y 152 ink Hl lní Moravské Do Bránice V. Bíteš Jin oš Tře ov bíč sk ská á Náměšť nad Oslavou Nádraž ní 30 19 Znojmo Dukelských bojovníků 160 Po-Pá 8:00-17:00, So 8:00-12:00 tel: 568 643 662 kralice@siko.cz e Lhotic Horní Brněnská Mohelno Brno 23 15 Kreslení grafických návrhů se zákazníkem na prodejně Realizace koupelen - pokládka a montáž Realizace koupelen - pokládka Kuchyňské a montáž studio